Müşteri Yorumları

January 6, 2016

Annem ve babam benim üniversite masraflarımı öderken bir hayli zorlandılar. Aslında hiçbir zaman bunu söylemediler ama ben ne kadar zorlandıklarını gayet iyi anlıyorum. Sonuçta ikisi de devlet memuru olduğundan ve İstanbul’da bir çocuk okutmak hiç de kolay olmadığından bir hayli belleri büküldü. Ben de işe girer girmez onları çok güzel bir tatile götüreceğime kendi kendime söz verdim. Kızacaklarını bildiğimden de her şeyi sormadan ayarladım. Çok şaşırdılar haliyle ama çok da sevindiler. Central Park Otel’in anlayışlı personeli sayesinde sürprizlerim de tam olması gerektiği gibiydi. Deniz, yemekler, otel her şey çok güzeldi. Mükemmel bir hafta geçirdik ve eve çok mutlu olarak ve çok güzel anılarla döndük.

Sevil A.

January 6, 2016

Tatil, dinlenme demek olduğu kadar bence eğlence de demek. Eğlence de kişiden kişiye değişebiliyor. Kiminin eğlence anlayışı gürültülü müzikle dans etmekken, kimininki sadece hafif bir müzikle oturmak, yemeğini yiyip içkisini içmek olabiliyor. Gelişen teknoloji ve bilgi çağıyla beraber ise, çok daha farklı eğlence yolları ortaya çıkıyor malum. Ben de uzun süredir bunlardan biri olan türkçe online bahis sitelerinde zaman geçirmeye başladım. İyi bir internet bağlantısı ve ekran çözünürlüğü yüksek bir makine ise bu zevki daha da katlıyor. Tatilde nasıl bu eğlencemi devam ettireceğimi düşünüyordum ki, Central Park Otel’de güzel bir sürprizle karşılaştım. Çok iyi bir internet bağlantısı olması tatilde hem eğlenmemi hem de bolca dinlenmemi sağladı.

Metin Akan

January 6, 2016

Temizlik benim için çok önemlidir. Özellikle yemek yediğim ve uyuduğum yerin temiz ve düzenli olmasına çok dikkat ederim. Evimde bu konuda inanılmaz dikkatliyimdir hatta ev ahalisi bazen bu kadar titizlikten rahatsız bile olur. Sadece evde değil, gittiğim yerlerde de buna çok özen gösteririm. Özellikle uzun süre kalacağım bir yerse, kendim temizlemeden hayatta rahat etmem. Tatile çıktığımızda, bir yere yemeğe gittiğimizde bu huylarım hep sorun olduğundan artık belli etmeden yapmaya dikkat ediyorum. İlk kez kaldığım bir otelde temizlik yapmadığımda ise herkes o kadar şaşırdı ki! Central Park Otel temizlik konusunda gerçekten benim huyumu bile değiştirecek kadar iyi, çok ama çok memnun kaldım.

Mehmet D.

January 6, 2016

Önceden deniz deyince aklıma hemen Antalya gelirdi. Sanki oraya gidilmezse yaz tatili yapılmıyormuş gbi düşünürdüm. En yakın arkadaşım sayesinde bu fikrim tamamen değişti. Artık benim ilk sıramda kesinlikle Çeşme var. Çeşme’de de özellikle Çiftlikköy tabii. Ege’de denizin bu kadar güzel ve temiz olduğunu bilseydim daha önce favorilerime eklerdim kesinlikle. Neyse ki dolaylı yoldan da olsa keşfettim. Central Park Otel ve güler yüzlü personeli de tabii ki bu güzel tatilin en önemli parçalarından. Profesyonel anlayışlarıyla tatilimizin her dakikasını eğlenceli ve güzel kıldılar. Hemen her deniz kenarının otel dolu olduğu bir coğrafyada bu kadar profesyonel bir anlayış beni çok mutlu etti açıkçası.

Murat B.

January 6, 2016

Çeşme’yi hep çok sevmişimdir. Son birkaç yıldır özellikle farklı yerlerini tercih ediyorum ki her yerini öğrenebileyim. Tabii Çeşme’nin her yeri ayrı güzel ama Çiftlikköy diyince de akan sular duruyor benim için. Hemen hemen tüm koylarını görmeme rağmen bu kadar duru ve temiz bir deniz hiç görmemiştim. Tesadüfen keşfettiğim ve çok beğendiğim Central Park Otel sayesinde daha da çok gezme fırsatım oldu. E haliyle bundan sonraki tüm planlarımı da Çiftlikköy’e göre yapacağım. Hem otel hem de deniz güzel olunca tatilden dönmek de her zamankinden daha zor oluyor. Neyse ki, bir sonraki tatilde yine Çeşme’de olma hayalleri kuruyorum da beni bir süre oyalıyor.

Pelin KARASU